Предмет: Физика,
автор: Аноним
Допоможіть вирішити задачу, будь ласка дуже потрібно...
Знайдіть масу 12 л вуглекислого газу, який перебуває за температури 15°С і тиску 0,9 МПа
Ответы
Автор ответа:
0
V=12*10^-3 м3 T=273+15=288 K p=0.9*10^6 Па М=44*10^-3 кг/моль m=?
p*V=m*R*T/M m=p*V*M/(R*T)=0.9*10^6*12*10^-3*44*10^-3/(8.31*288)=0.2 кг
================
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: axrorovoybek4
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: monkiee
Предмет: Информатика,
автор: elmiram1976
Предмет: Математика,
автор: malikaaaaa
Предмет: Химия,
автор: Wixxlolzx