Предмет: Химия, автор: Катрин1996

Какую массу меди можно получить из 120 г. СиО при выходе реакции 90%

Ответы

Автор ответа: NoNamer3
0

Нехай реакція така:

CuO + H_{2} = Cu + H_{2}O. (Реакція може бути довільна, але за умови, що виділяється чиста мідь).

Тоді:

m(Cu)=0.95*n(Cu)*M(Cu)=0.95*n(CuO)*M(Cu)=frac{0.95*M(Cu)*m(CuO)}{M(CuO)}=0.95 * 64 г/моль * 120 г / 80 г / моль =91,2 г.

Відповідь: m(Cu)=91,2 г.

 

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: pinkidiot