Предмет: Физика, автор: BASTIAN15

Чавуння деталь обєм якої 250 см3 має порожнину . Визначте обєм ієї порожнини, якщо вага деталі 14 Н

Ответы

Автор ответа: spikeng
0
q(чавуна)= 7000 кгм3
250 см3=0,00025 м3,
 m=Fg=14H10Hкг=1,4 кг
m=(густина) q*V
V=mq=1,4 кг7000 кгм3=0,0002 м3

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zhadok85
Предмет: Математика, автор: vladyusupov971