Предмет: Русский язык, автор: Анжелка198

Сочинение "Зима" помогите пожалуйста. очень надо

Ответы

Автор ответа: Nikoreal
0
Зима.
Пришла зима. Выпал первый снег, ударили морозы. Деревья покрылись большими шапками. Все вокруг белым-бело. Только ягоды рябины красными пятнами виднеются. Снегири очень любят рябину. Дети радуются приходу зимы, для них настала отличная пора. Катание на коньках, санках, лыжах. Малыши лепят снеговика, катаются с горки, играют в снежки. Все дети любят зиму еще и за праздник встречи Нового Года. Запах мандаринов и елки - это запах детства, который остается с нами на всю жизнь. 
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: ostrouhveronika
Скласти і записати план тексту простий план . пожалуйста .Родинний етикет українців Українська сім'я відзначалася рівноправністю чоловіка й дружини. Це пояснювалося вимушеною тривалою відсутністю чоловіка-воїна в домі. На час такої відсутності жінка перебирала на себе обов'язки глави сім'ї. Крім того, рівноправ'я було закріплене традицією, за дотриманням якої стежила громада.

Громаді відводилося суттєва роль у вихованні дітей. Та основна відповідальність у цій справі була покладена на сім'ю. Про здоров'я дитини, прищеплення їй працелюбності найперше дбала мати.

Найбільшу увагу приділяли вихованню дитини від одного до п'яти років, тому що в цьому віці вона інтенсивно росте й розвивається. У вихованні брала участь уся родина. Малу дитину не карали, аж поки вона не починала осмислювати власних вчинків. Коли дитя вчилося говорити, вся родина підтримувала його за допомогою фольклорних творів: казок, пісень, скоромовоK.

З наймолодшого віку дітей залучали до праці, тому що саме працелюбність вважалася за найвищу чесноту. Вже з чотирьох - п'яти років дитину поступово включали в сімейні роботи, у шість вона мала чітко визначені трудові обов'язки. Молодь віком з шістнадцяти років працювала нарівні з дорослими.

Дитина змалку ставала свідком шанобливого ставлення молодших до старших. Над усе в родині ставилися такі чесноти, як доброзичливість, щирість, чуйність. Величезного значення надавали вихованню любові до рідної землі. Родинний етикет українців визначався народними традиціями.