Предмет: Физика, автор: nribaruk

Платформа масою 15 т рухається зі швидкістю 3 км/год. З гармати,що була встановлена на платформі,горизонтально випустили снаряд масою 18 кг зі швидкістю
560 м/с.Визначте швидкість платформи після пострілу,якщо постріл відбувся у напрямку,протилежному до руху платформи.
Допоможіть розв'язати!

Ответы

Автор ответа: ОлегСилионов
0
переводим скорость из км/ч в м/с, получаем 0.833м/с. импульс платформы до выстрела: 15000x0.8333=12500 Нм.
импульс снаряда: 18x560=10080Нм.
по закону сохранения импульса, импульс платформы после выстрела стал равен 12500+10080=22580Нм. отсюда находим новую скорость платформы: 22580/15000=1.505м/c=5.42 км/ч

зможете перекласти з росiйської?
Автор ответа: ОлегСилионов
0
якщо зможете, був радий допомогти :)
Автор ответа: nribaruk
0
Дякую:) 
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Аноним