Предмет: Физика,
автор: саша1190
Визначте об’єм алюмінієвої деталі, вага якої — 540 Н.
Ответы
Автор ответа:
0
Так як вага р=mg, а g=9,8 (або 10), ми можемо знайти масу деталі.
маса буде p:g=55,1 (або 54). Об'єм знаходиться за формулою m:ро(тобто на густину, не знаю як позначити символом на клавіатурі). Густина алюмінію 2700 кг/м3, тоді V=m:ро = 54 кг : 2700 кг/м3 = 0.02 м3
маса буде p:g=55,1 (або 54). Об'єм знаходиться за формулою m:ро(тобто на густину, не знаю як позначити символом на клавіатурі). Густина алюмінію 2700 кг/м3, тоді V=m:ро = 54 кг : 2700 кг/м3 = 0.02 м3
Похожие вопросы
Предмет: Право,
автор: Gdjdjdndjd
Предмет: Алгебра,
автор: DragonsLover775
Предмет: Математика,
автор: Marysiaggi
Предмет: Математика,
автор: Аноним