Предмет: Физика,
автор: Olehka2002
Визначте час, за який мотор потужністю 10 кВт здійснив роботу 15 кДж.
Ответы
Автор ответа:
0
p=w*t
15000 Дж= 10000 Вт *t c
t=15000/10000=1.5 c
15000 Дж= 10000 Вт *t c
t=15000/10000=1.5 c
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: dimon2341335
Предмет: Математика,
автор: leonidcujkin034
Предмет: География,
автор: Tofusthisisprosto
Предмет: Алгебра,
автор: Abaddon897
Предмет: Биология,
автор: alinochka77707