Предмет: Русский язык, автор: aidanaakhmetova

Помогите,пожалуйста.Найдите причастия,определите их разряд,и произведите грамматический разбор: Обществу нужны строгие законы об охране природы.К сожалению,даже к тем,которые имеются,мы обращаемся редко.Поэтому неудивительно,что вместо парков-серые,мало радующие злаз здания,на месте речек-высохшие овраги,а вместо озёр и прудов-засохшие,покрытые серым илом огромные чаши,наводящие печаль и тоску.


aidanaakhmetova: Помогите,пожалуйста
aidanaakhmetova: Сделайте

Ответы

Автор ответа: valentina132002
6
радующие- причастие (полное), В.п., множественное число, действительный залог, настоящее время, переходный, несовершенный вид

высохшие- причастие (полное), В.п., множественное число, действительный залог, прошедшее время, непереходный, совершенный вид
 
засохшие- причастие (полное), В.п., множественное число, действительный залог, прошедшее время, непереходный, совершенный вид

наводящие  - причастие (полное), В.п., множественное число, действительный залог, настоящее время, переходный, несовершенный вид
 





aidanaakhmetova: Спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: renatkinder2000
Предмет: Українська мова, автор: panatseya74929
Виправте, будь ласка, помилки у моєму творі, якщо вони є. Приділіть увагу комами краще.
На мою думку, білою вороною бути важко, оскільки зазвичай такі люди зазнають кривди на роботі чи в закладах освіти. Біла ворона - це та особа, світогляд якої не співпадає з світоглядом оточення та є винятковим.

На мою думку, білою вороною бути важко, оскільки зазвичай такі люди зазнають кривди на роботі чи в закладах освіти. Біла ворона - це та особа, світогляд якої не співпадає з світоглядом оточення та є винятковим.

Яскравим прикладом цього може слугувати літературний персонаж Мартин Боруля з твору «Мартин Боруля» Івана Карпенка-Карого, творчість якого ми вивчали на предметі «Українська література». Мартин - це колишній селянин, а пізніше утверджений дворянин, який в минулому також був білою вороною та вважав, що головне - це праця. Але здобувши титул дворянина, він втратив свою особливість та перетворився типовий зразок звичайного дворянина. Тікаючи від свого минулого, головний герой віддавав перевагу тільки дворянським звичаям і вважав будь-яку роботу, що виконувалася з деякими зусиллями, мужицькою. Все ж таки в кінці твору, пізнавши весь бруд еліти та погодившись, що дворянство його справді зіпсувало, головний герой вирішує повернутися до колишнього життя.
Це також свідчить про те, що не потрібно коритися думці суспільства та сходити зі свого шляху, знищуючи свою індивідуальність та особливість.

З одного боку, люди, маючи якісь виразні особливості та індивідуальні риси, що відокремлюють їх від інших, не рідко підкорюються суспільній думці, яка часто є протилежною та грунтується на усталеному світогляді. Людство, мабуть, могло б отримати інших геніїв, які були б відомі на весь світ, але через суспільну думку так і не втілити свою мрію в життя.
Не можна не згадати про таку видатну особистість, як Нікола Тесла - автора близько 800 винаходів у сфері електро та радіотехніки. У дитинстві він рано навчився читати і дуже любив це заняття, захоплювався поезією та музикою, із задоволенням малював. Був дуже здібним та все схоплював на льоту і мав гарну уяву.Крім того, йому довелося долати неприязнь однокласників і навіть вчителів, вражених дивовижними, у багато разів переважаючими їхні власні здібностями та не за роками високого, худого, нескладного та болючого хлопчика. Незважаючи на складнощі, це не завадило йому стати всесвітньовідомим.

Можна зробити висновок, що доля білих ворон у суспільстві складна через їх винятковість та відмінності, але також таких людей можна водночас вважати сильними, тому що вони протистоять суспільним вадам та впевнено йдуть до своєї мети.
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Химия, автор: Аноним