Предмет: Русский язык, автор: Olia200303

Помогите пожалуйста упражнение 3

Приложения:

Ответы

Автор ответа: ksen04
0
И Шишкин с морскими свинками,белыми крысами,черепахами,ежами по целым дням возился,кормил морских свинок,белых крыс,черепах,ежей,ухаживал за морскими свинками,белыми крысами,черепахами,ежами,а морские свинки,белые крысы,черепахи,ежи у Шишкина часто болели.

Вывод:Местоимения в речи являются как бы "заместителями" существительных и прилагательных.. Чтобы не повторяться в наших разговорах, письме много раз, существительные и прилагательные вместо себя оставляют этих своих заместителей, что делает нашу речь более оживленной, не такой однообразной, более разносторонней.
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: Oxi88
Розвиток людства тісно пов'язаний із розвитком доступних технологій нагрівання в багатті чи в спеціальній печі.Троє учнів на уроці історії обговорювали періодизацію, що грунтується на цьому факті
Ігор стверджував, що оскільки залізо плавиця за вищої температури, ніж мідь, то й мідна доба передувала залізній
Катерина переконана, що мідна доба "відкривала" епоху обробки металів тому, що мідні самородки було легше знайти, ніж самородки інших металів.
Сашко впевнений, що надавати форму шматку міді можна, нагрівши її у звичайному багатті, а змішувати мідь з оловом для отримання бронзи можна тільки за умови розплавлення обох металів тому бронзова доба з часом змінила мідну добу.

Визначте правильність тверджень учнів.
А жоден з учнів не має прації.
Б мають рацію тільки Ігор і Катерина
В мають рацію тільки Ігор і Сашко
Г мають рацію тільки Катерина і Сашко
Д усі троє учнів мають рацію
Предмет: Математика, автор: tatanaroionova73005