Предмет: Математика,
автор: m130389
За 9 пачок печива заплатили 45 грн,а за вафлі -32 грн.Скільки пачок вафель купили,якщо 1 пачка вафель дешевша за 1 пачку печива на 1грн.СКЛАДИ КОРОТКИЙ ЗАПИС ЗАДАЧІ У ВИГЛЯДІ ТАБЛИЦІ ТА РОЗВ"ЯЖИ ЗАДАЧУ.
Потрібна допомога з таблицею.
Ответы
Автор ответа:
0
ціна за 1 пач кількість вартість
печиво 9 45грн
вафлі дешевше
печива на 1грн 32грн
45:9=5 грн за 1 п печ. 5-1=4грн 1 п.ваф. 32:4=8 пач.ваф.
печиво 9 45грн
вафлі дешевше
печива на 1грн 32грн
45:9=5 грн за 1 п печ. 5-1=4грн 1 п.ваф. 32:4=8 пач.ваф.
Автор ответа:
0
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Dangersvinka
Предмет: Математика,
автор: sonyasdkxk
Предмет: История,
автор: lukanenkomaksim63
Предмет: Алгебра,
автор: ЯрикКул