Предмет: Химия,
автор: yanamoskaleva20
задача 1 - Визначити масові частки елементів HNO3.
задача 2 - Визначити хімічну формулу речовини,якщо її склад такий W(Cu)=25,48%,W(S)=12,82%
Ответы
Автор ответа:
0
1. M(HNO3)=1*1+14*1+16*3 = 63 г/моль
w(H)=1/63=1,59%
w(N)=14/63 = 22,22%
w(O) = 48/63=76.19%
2.
n(Cu)=25.48/64=0.4
n(S)=12.82/32=0,4
Cu:S=0,4:0,4=1:1
Формула - CuS
w(H)=1/63=1,59%
w(N)=14/63 = 22,22%
w(O) = 48/63=76.19%
2.
n(Cu)=25.48/64=0.4
n(S)=12.82/32=0,4
Cu:S=0,4:0,4=1:1
Формула - CuS
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alicealisa0310
Предмет: Биология,
автор: Полина00000007
Предмет: Физика,
автор: konikyana99
Предмет: Математика,
автор: Николь20030710