Предмет: Математика,
автор: nesabudka001122
Привіт, мені потрібна допомога з домашніми завданнями. Моє домашнє завдання у вкладеннях. N809
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
40 ц 60кг =4060кг
4060*20=81200 кг= 81т 2 ц древесины в 10 самосвалах
4060*4=16240 кг = 16 т 2 ц 40 кг в одном вагоне
16240*10=162400 кг =162 т 4 ц в десяти вагонах
162400+81200=243600 кг =243т 6 ц всего древесины
Автор ответа:
0
1) 4060 * 4 = 16240 ( кг ) = 162ц 40 кг - привезли в одному вагоні
2) 16240 * 10 = 162400 ( кг ) = 1624 ц - привезли в 10 вагонах
3) 4060 * 20 = 81200 ( кг ) = 812 ц - привезли в 20 самоскидах
4) 162400 + 81200 = 243600 ( кг ) = 2436 ц
II спосіб:
(4060 * 4 * 10) + 4060 * 20 = 243600 ( кг ) = 2436 ц
Відповідь: маса всієї деревини 243600 кг = 2436 ц.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kola555xz
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 20nazerke05
Предмет: Геометрия,
автор: антон567
Предмет: Литература,
автор: ujkjdbyftrfnthbyf