Предмет: Физика,
автор: dariau
До генератора з е.р.с. 127 В і внутрішнім опором 4,5 Ом приєднали нагрівальний елемент з опором 8,2 Ом. Визначити силу струму в колі і спад напруги на генераторі
Ответы
Автор ответа:
0
Я не говорю по-украински :(
Дано:
Е=127В
r=4.5Ом
R=8.2Ом
Найти:
I (сила тока) - ?
U (напряжение) - ?
Решение:
I = E/(R+r) = 127B/(8.2Ом+4.5Ом) = 10А
U = IR = 10A*8.2Ом = 82В
Ответ: 10А; 82B
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: yana160120
Предмет: Геометрия,
автор: kezunartur
Предмет: Математика,
автор: ggttrr012a
Предмет: История,
автор: solei
Предмет: Обществознание,
автор: sergey200017