Предмет: Математика, автор: Аноним

Під час екскурсії до зоопарку придбали 28 квитків для учнів одного класу і 24 квитки для учнів іншого. Скільки коштують квитки, придбані для кожного класу окремо, якщо всього на квитки витратили 1300 грн?

Ответы

Автор ответа: oksanashn
0
24+28=52 (квитки) - купили всього
1300:52=25 (грн) - ціна одного к
витка
25*24=600 (грн) - ціна к
витків для одного класу
25*28=700 (грн) - 
ціна квитків для другого класу
Автор ответа: ФРЕННКИ
0
25*28
Похожие вопросы