Предмет: Физика, автор: lera199965

Наскільки зростає потенціальна енергія ресорної пружини,коли її стиснуто на 7 см,якщо для її стискання на 1 см потрібна сила 3*10(4)Н?

Ответы

Автор ответа: MashaPutnaj
0
дано F1=3*10^4 Н    x1=0,01 м     x2=7*10^-2 м    Ep- ?

k=F1/X1=3*10^4/0,01=3*10^6 Н/м

E=k*X^2/2=3*10^6*49*10^-4/2=7350 Дж
Похожие вопросы