Предмет: Химия, автор: Lena33333

Назвіть елемент який знаходиться в 4 группі і відносна густина за воднем, його вищого оскиду = 22

Ответы

Автор ответа: Летов
0

Молярна маса оксиду цього елементу: 2*22=44 г/моль, формула: ЭО2, тоді М(ЭО2)=М(Э)+2*16, звідки: М(Э)=44-32=12 г/моль - отже це карбон

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: lala4280