Предмет: Физика, автор: Kostyrya20101

Розрахунок силу струму , що проходить по мідному проводу завдовжки у 100 М і площиною поперечного перерізу 0,5мм^2 за напругою 6 В

Ответы

Автор ответа: usserg2015
0
L-100 m
p-0.0172 Om*mm^2/m
S-0.5 mm^2
U-6 B
I-?

I = U / R
R = p * L / S = 0.0172 * 100 / 0.5 = 3.44 Om
I = 6 / 3.44 = 1.74 A
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: 31011986max
Предмет: Алгебра, автор: inesaosaulko
Предмет: География, автор: анонимкась