Предмет: Физика,
автор: nechepurenko02
вертолiт пiдняв вантаж масою 1.5 т на висоту 800 м над поверхнею землi визначте потенцiальну енергiю вантажу вiдносно поверхнi землi(g=9.8 н/кг)
Ответы
Автор ответа:
0
Eп=mgh
Eп=1500*9,8*800=11 760 000 Дж
Eп=1500*9,8*800=11 760 000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: miakot
Предмет: Алгебра,
автор: balkat7
Предмет: Алгебра,
автор: elonahajrzamanova
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Alisonok