Предмет: Химия, автор: Полина2001506

знайти молярну масу гідрогену. дуже треба!!!!!

Ответы

Автор ответа: greenL
10
Молярна маса = молекулярній масі
Молекулярна маса - сума всіх атомних мас
Якщо лише гідрогену, то 1.008 г/моль, а якщо H2 =2, 016 г/моль

Полина2001506: а можна повне рішення?
greenL: Це і є повне рішення - якщо гідроген, то це лише один атом, тому полярна маса = атомній масі гідрогену =1.008(значення з таблиці Менделеєва). Якщо потрібно знати молярну масу в молекули водню, а це формула Н2, то молярна маса = сумі всіх атомних мас елемента. 2 атоми гідрогену множились на атомну масу гідрогену =2.016г/моль-молекулярна маса молекули водню. Так повніше?)
greenL: Тобто якщо Н2, то 2*1.008=2.016
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: riznivnasta9
Предмет: География, автор: nastyaa2569