Предмет: Физика,
автор: Pomonkeypo
бігун за 2 години пройшов пів марафона рухався зі швидкістю 2.5 м/с Визначте який він шлях пройшов
Ответы
Автор ответа:
0
S=V x t=7200 x 1.5=10800м
2 часа=7200сек
2 часа=7200сек
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: lerka55559
Предмет: Английский язык,
автор: top84897
Предмет: Химия,
автор: kristinka102472
Предмет: Обществознание,
автор: passwd10
Предмет: Биология,
автор: kkovtcur