Предмет: Химия, автор: Майонез

У якій масі води потрібно розчинити 50 г глюкози, щоб виготовити розчин із масовою часткою цієї речовини 25%?

Ответы

Автор ответа: Кукушонок16
0

w=m(в-ва)/m(р-ра)*100%

m(р-ра)=m(в-ва)/w*100%

m(р-ра)=50/25*100=200г

m(воды)=200-50=150г

Ответ: 150 г

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: goikiokj
Предмет: Қазақ тiлi, автор: radinasarsenbaj