Предмет: Химия, автор: wap123

до 300 г розчину солі з масовою часткою розчиненої речовини 15% додали 45 г солі. яка масова частка розчиненої речовини в новому розчині?

Ответы

Автор ответа: juliayrkina
0
1) m cоли= m раствора* ω₁=300* 0,15= 45 г
2) ω₂ = m cоли+ m добавл.cоли/ m раствора+m добавл.cоли= 45+45/ 300+45=90/ 345=0.26 или 26%
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kaprizangelina6