Предмет: Физика, автор: Andrui

Визначте кількість молів аміаку ,який міститься у посудині з обємом 16,6 літрів при тиску 280кПа і температурі 7градусів С. Допоможіть будь- ласка дуже прошу(((

Ответы

Автор ответа: zavodyanyy
0

 

Pcdot V=vcdot Rcdot T \ v=frac{Pcdot V}{Rcdot T} Треба використати рівняння Менделеєва-Клапейрона 

. Р=280000Па, V=0,0166м^{3}

T=273+7=280K

Підставляючи отримуємо 1,997моль

 

 

 

 

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: durawka