Предмет: Физика,
автор: kotja777
З нерухомої рушниці зроблено постріл кулею масою 10 г,з якою швидкістю рухається після пострілу рушниця,якщо її маса становить 4 кг,а швидкість кулі 500 м/с?
Ответы
Автор ответа:
0
Ну это же задача начального уровня
Формула: p=mV
p=4*500=2000 H
Формула: p=mV
p=4*500=2000 H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: chudakov20032003
Предмет: Другие предметы,
автор: ihavekako
Предмет: Литература,
автор: Viktoriya57614
Предмет: История,
автор: malina0208