Предмет: Химия, автор: olehrep

Будь ласка!!!!!
Обчисліть масу зразка кальцій нітрату кількістю речовини 0,55 моль.

Ответы

Автор ответа: тайная
0
Дано:
n(C
а(NO₃)₂) = 0,55 моль
Найти: m(Cа(NO₃)₂
Решение:
M(C
а(NO₃)₂) = 40 + 28 + 96 = 164 гмоль
m(C
а(NO₃)₂) = n·M =0,55 моль
·164 гмоль = 90,2 г
Ответ: 90,2 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним