Предмет: Физика,
автор: nutaa740
Визначити ЕРС самоіндукції, яка виникла в контурі при зменшенні сили струму на 2 А за 0,05с, якщо його індуктивність 5·10^-3Гн ??
Ответы
Автор ответа:
0
Дано: ΔI=2A, Δt=0,05c, L=5*10⁻³ Гн
Найти: ε
ε =- LΔI/Δt
ε =5*10⁻³ *2 / 0,05 =200*10⁻³ =0,2 B
Найти: ε
ε =- LΔI/Δt
ε =5*10⁻³ *2 / 0,05 =200*10⁻³ =0,2 B
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: galinakisaa1971
Предмет: Другие предметы,
автор: myminajka
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: munrayana
Предмет: Химия,
автор: Blbl
Предмет: Математика,
автор: 12235687654