Предмет: Физика,
автор: Nesty12
Яку роботу виконує струм у електродвигуні підйомника за 20 с, якщо за напруги 380 В сила струму у двигуні дорівнює 25 А?
Ответы
Автор ответа:
0
A=UIt; A=380B*25A*20c=190000Дж=190кДж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: nastasmirnova929
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: pilipenkosofia89
Предмет: Математика,
автор: НАСТЯ1999
Предмет: Геометрия,
автор: minsk2619