Предмет: Физика,
автор: Goga47
на земле лежит однородный стержень массой 100 кг.Какую силу необходимо приложить,чтобы приподнять стержень за один из его концов?
Ответы
Автор ответа:
0
на тіло діє сила тяжіння.
щоб підняти тіло потрібно прикласти таку силу яка буде врівноважувати силу тяжіння
F= Fтяжіння
Fтяжіння=mg
F=mg
F=100кг*10H/кг=1000Н=1кН
Похожие вопросы