Предмет: Физика, автор: Аноним

Під дією сили 2 кН автомобіль рухається прямолінійно так, що його швидкість збільшилась з 36км/год до 14м/с — протягом 2с. Визначте масу автомобіля. Рух автомобіля вважати рівноприскоренним.

Ответы

Автор ответа: solvo
0
F=2 кН=2000 Н,  v1=36км/год=10 м/с, v2=14м/с, t=2с. m-?
F=ma; m=F/a; a=(v2-v1)/t; a= (14-10)/2=2 м/с².
m=2000/2=1000 кг.


Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: lemmmmmmmmmmmmm