Предмет: Физика, автор: Abramchikk2000

Коло складається з трьох послідовно з'єднаних провідників , опір яких дорівнює 4 Ом,6 Ом та 5 Ом. Який струм буде йти через третій провідник,якщо їх приєднати до джерела струму з напругою 45 В?

Ответы

Автор ответа: S2S3
0
Сумарний опір R=4+6+5=15 Ом
I=U/R = 45/15=3A

При послідовному з'єднанні значення опорів додаються, а струм у всіх них однаковий.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: gueast1234547854