Предмет: Физика,
автор: LaggerFeedGame
Помогите решить 2 задачи(Укр):
1.Коло складаєтсья з двох послідовно з'єднаних провідників, опір яких 4 і 6 Ом. Сили струму в колі 0,3 А. Знайдіть напругу на кожному з провідників і загальну напругу.
2.Електричне коло складається з джерела струму - батареї акумуляторів, яка створює в колі напругу 6 В, лампочки від кишенького ліхтарика опором 13,5 Ом, двох спіралей опром 3 і 2 Ом, вимикача і з'єднувальних проводів. Усі деталі кола з'єднані послідовно. Накресліть схему кола. Визначте силу струму в колі і напругу на кінцях кожного із споживачів струму.
Ответы
Автор ответа:
0
1)U1=4Ом*0,3А=1,2В
U2=6*0,3=1,8В, бо I=I1=I2
U=U1+U2
U=1,2+1,8=3В
2)R=13,5+3+2=18,5Ом
I=U/R
I=6/18,5=0,3А
U1=0,3*13,5=4,05В
U2=0,3*3=0,9В
U3=0,3*2=0,6В
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sherikulovvva
Предмет: Геометрия,
автор: lika714
Предмет: Литература,
автор: fazzy67
Предмет: Математика,
автор: Аноним