Предмет: Физика,
автор: Rus0994560990
Якою є маса азоту в балоні об'ємом 100 л, якщо температура до¬рівнює 27 °С, а тиск 5 МПа?
Ответы
Автор ответа:
0
P*V = m/M *R*T
R = 8.31 Дж/(моль*К)
V = 0.1м3
М = 28г/моль
Т = 273 + 27 = 300 оК
m = P*V*M/(R*T)
m = 5*10^6 * 0,1 * 28/( 8,31*300) = 5616 г
R = 8.31 Дж/(моль*К)
V = 0.1м3
М = 28г/моль
Т = 273 + 27 = 300 оК
m = P*V*M/(R*T)
m = 5*10^6 * 0,1 * 28/( 8,31*300) = 5616 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: dididio08
Предмет: Литература,
автор: vika1809254
Предмет: Физика,
автор: kristina01dulov
Предмет: Математика,
автор: metejnikann