Предмет: Физика, автор: slslslslsl11111

Період коливань контору який складається з індуктивності і ємності, становить 10 с. Чому дорівнює максимальний струм у катушці якщо максимальна різниця ппотенціалів на обкладинках конденсатора становить 900 В?Максимальна енергія електричного поля дорівнює 9*10^2 Дж

Ответы

Автор ответа: fatt52
0


T=10   W=900   Um=900   Im=?

Im=qm*ω    ω=2*π/T     W=C*Um²/2    C=2*W/Um²

qm=C*Um=2*W/U    Im=2*W*2*π/(U*T)=2*900*2*3.14/(900*10)=1.256 A

===========================

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: NiK210