Предмет: Физика, автор: mulayadevochka

допоможіть будь-ласка) Період обертання платформи карусельного верстата 4с. Визначте швидкість крайніх точок платформи, що віддалені від осі обертання на 2м.

Ответы

Автор ответа: IUV
0
v=w*R=2*pi/T *R = 2*3,14/4*2 м/с = 3,14 м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: невзорова