Предмет: Химия,
автор: oksanaPertseva1
как решить задачу по химиї если масова частка нітрогену в певній сполуці становить 28%.У якій масі сполуки містится 56 г нітрогену?
Ответы
Автор ответа:
0
можливо так:
знаходимо масу Нітрогену, якщо масова частка її у сполуці складає 28%: 28%х14/100%=3,92г
а тепер знайдемо масу сполуки: 56х14/3,92=200г
знаходимо масу Нітрогену, якщо масова частка її у сполуці складає 28%: 28%х14/100%=3,92г
а тепер знайдемо масу сполуки: 56х14/3,92=200г
Автор ответа:
0
або: 100%х56/28% = 200г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: burgermacho14
Предмет: Українська мова,
автор: ramirporohovoj54
Предмет: Русский язык,
автор: raulgadziev382
Предмет: Биология,
автор: pyrza