Предмет: Физика,
автор: 11Inkognito11
Визначити ЕРС індукції, що виникає в замкнутому контурі, при зміні магнітного потоку на 2 Вб за 0,1с.
Ответы
Автор ответа:
0
ΔФ=2 Вб, t= 0,1с. E-?E=ΔФ/t, E=2/0,1=20 В.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: sabinatubalec74
Предмет: Українська мова,
автор: maxymd11
Предмет: Музыка,
автор: kungradbaevaguldana
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: SENI6SFG