Предмет: Химия, автор: 19Катерина98

При взаємодії 12г двовалентного металу з водою виділилось 6,72л водню (н.у.). Визначте метал

Ответы

Автор ответа: Argwings
0

m(Me) : V(H2)= Mэ(Me) : Vэ(H2)

12 : 6,72= Мэ(Ме) : 11,2

Мэ(Ме)=20;

М(Ме)=Мэ(Ме)*В(валентность)

Мэ(Ме)=20*2=40г/моль

ОТВЕТ: КАЛЬЦИЙ.

...................................................................................................................................................................

.......................................................................................................................................................................

Похожие вопросы