Предмет: Химия,
автор: lanod
яка маса сульфатної кислоти витратиться на взаємодію з оксидом калію масою 18,8г.
Ответы
Автор ответа:
0
H2SO4 + K2O ---> K2SO4 + H2O
n(K2O) = 18,8 г / 94 г / моль = 0,2 моль
n(K2O) = n(H2SO4) = 0,2 моль
m(H2SO4) = 0,2 моль * 98 г / моль = 19,6 г
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: anasteyshaa07
Предмет: Информатика,
автор: mirazabirova26
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tashodzaevamadina91
Предмет: Математика,
автор: нрванр