Предмет: Физика,
автор: Карпухин
Піднімаючи штангу, важкоатлет розвинув середню потужність 5,6 кВт. Визначте час піднімання штанги, якщо її маса становить 250 кг, а висота підняття дорівнює 2,0 м.
Ответы
Автор ответа:
0
F-Сила
m-масса
h-висота
P-потужність
t-час
А-робота
F=m*g=250*10=2500 H
A=F*h=2500*2=5000 Дж
P=A/t
t=A/P=5000/5600=0.89 c
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Музыка,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ravildias2008
Предмет: Математика,
автор: ленок15