Предмет: Физика,
автор: mankoliza
Коли до джерела струму підключили резистор опором 16 Ом, сила струму в колі була 1 А, а коли приєднали резистор опором 8 Ом, сила струму стала 2 А. Визначити внутрішній опір.
Ответы
Автор ответа:
0
R1=16 Ом, I1=1 А, R2=8 Ом, I2=2A. r-?За законом Ома E=I1(R1+r) =I2(R2+r);
I1R1+I1r=I2R2+I2r;
I2r-I1r=I1R1- I2R2;
r(I2-I1)=I1R1-I2R2;
r=(I1R1-I2R2)/(I1-I2);
r=(16-16)/(1-2)=0 Ом.
I1R1+I1r=I2R2+I2r;
I2r-I1r=I1R1- I2R2;
r(I2-I1)=I1R1-I2R2;
r=(I1R1-I2R2)/(I1-I2);
r=(16-16)/(1-2)=0 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zhusupovamarzhan8
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sbakytzankyzy85
Предмет: Математика,
автор: adelhanserikzan828
Предмет: Алгебра,
автор: zahar196
Предмет: Математика,
автор: Стилос