Предмет: Русский язык, автор: epicmario27

Найдите шесть групп однокоренных слов. Запишите слова группами.
Водопровод, водный, вводный, наводить, подножный, наводнение, наводчик, вино, водник, виноделие, треножник, виноватый, завод, заводь, вина, невинный, ножевой, ножка, ножницы, проводник, ножной, ножны, ножовка, проводка, виновник, винный, водопой, обвинение.

2) Назовите пары корней с одинаковым написание, но с разным значением. Какое слово вам пришлось записать в две разные группы?

Ответы

Автор ответа: karinka39
0
Когда я пишу 1 3 5 это значит вторая цифра и тд Ок? ц 3  7 9  перед послед-Однокоор Вода 
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: albinabosak0673
Предмет: Алгебра, автор: classroom4ik
Предмет: Українська мова, автор: minajlenkoa31
Борщ I. Запишіть текст, виправивши орфографічні та пунктуаційні помилки. Борщ можна вв(в)ажати зразком і в..ршиною кулінарного мисте..тва У(у)країнців. Він символізує пишніст.. i рi..но/барвність У(у)країнс. кої природи. Цю універсал..ну У(у)країнс..ку страву за ситніст(тт)ю та колоритом не/порівняти з будь/якою іншою. Міркуйте самі м..ясо сало см..тана це білки й жири а капуста картопля буряк морква квасоля кріп часник і цибуля вугле/води мікро/елементи та вітаміни. Організм людини з най/біл..шою корист(тт)ю пере/травлює їжу до якої звик з дитин....ва яка ніби вв(в)ійшла в її генетичний код. Наваристий м..ясний борщ навіть без другої страви ві..новлює сили зайнятої ва..кою фізичною працею людини. Ле..кий пісний борщик і наситить i не/завдасть шкоди хворому який дотримуєтьс(ц)я дієти. В У(у)країні дуже пошир..ний борщ з квасолею яка раніше в меню селянина посідала ва..ливе місце. На/весні коли з..являєтьс(ц)я перша з..лень наші господині починають готувати з..лений борщ. М..ясні й пісні з..лені борщі за/звичай заправляют.. дрібно порізаним вар..ним яйцем. Останн(н)iй штрих для господині засмажка яка вже остаточно робить страву борщем. Заправляют.. борщ по/різному але за/звичай використовуют.. сало часник і цибулю. Для затовч..ної засмажки сало дрібно ріжут.. з часником і цибулею чи розтирають у дерев..ян(нн)их посудинах сп..ціальними товкачиками. 173 сл. За В.Супруненком II. Виконайте тестові завдання до речень 4 абзацу.

1. У першому реченні виділені слова є А граматичною основою Б вставними словами В однорідними членами

2. Друге речення є односкладним А називним Б означено-ОСОБОВИМ В неозначено-особовим Г безособовим

3. Дієприкметником є слово А останній Б заправляють В затовченої Г дерев'яних

4. Слово «засмажка» можна замінити синонімами, ОКРІМ А запражка Б пасеровка В соте Г підливка

5. Іменник вжито у знахiдному відмінку А господині​