Предмет: Физика,
автор: Аноним
ПОМОГИТЕ СРОЧНО РЕШИТЬ ЗАДАЧИ ПО ФИЗИКЕ!!!
1) Якою має бути індукція однорідного магнітного поля , щоб протон , який рухається зі швидкістюю 200 км с описав у цьому полі коло радіусом 20 см?
2) Якою є частота обертання електрона , що рухається по колу в однорідному магнітному полі х індукцією 0.4 Тл?
3) Лінії індукціі однорідного магнітного поля з індукцією 0.5 мТл горизонтальні. З якою силою діє поле на вертикальний провід довжиною 10 см , сила струму вв якому дорівнює 2 А?
Ответы
Автор ответа:
0
1)
F=ma = mv^2/R = q*v*B
mv^2/R = q*v*B
B = mv/(R*q) = v/(R*q/m) = 200 000 м/с /(0,20 м * 9,59*10^7 Кл/кг ) = 0,010428 Тл ~ 0,01 Тл
2)
F=ma = mv^2/R = q*v*B
mv^2/R = q*v*B
mv/R = q*B
v=B*R*q/m
w=v/R =B*q/m = 0,4 Тл *1,758804749*10^11 Кл/кг= 70352189960 рад/с ~
7,04E+10 рад/с
3)
F=I*L*B=2 А * 0,10 м * 0,0005 Тл = 0,0001 Н = 0,1 мН
F=ma = mv^2/R = q*v*B
mv^2/R = q*v*B
B = mv/(R*q) = v/(R*q/m) = 200 000 м/с /(0,20 м * 9,59*10^7 Кл/кг ) = 0,010428 Тл ~ 0,01 Тл
2)
F=ma = mv^2/R = q*v*B
mv^2/R = q*v*B
mv/R = q*B
v=B*R*q/m
w=v/R =B*q/m = 0,4 Тл *1,758804749*10^11 Кл/кг= 70352189960 рад/с ~
7,04E+10 рад/с
3)
F=I*L*B=2 А * 0,10 м * 0,0005 Тл = 0,0001 Н = 0,1 мН
Автор ответа:
0
Спасибо друг.Я тебе еще 2 задачи скину решишь? Сейчас создам задание
Автор ответа:
0
Извини 7,04E+10 рад/с а что означает буква Е?
Автор ответа:
0
7,04E+10 = 7,04*10^(10)
Автор ответа:
0
экспоненциальная форма записи
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: yunien
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: nadezdaainullina
Предмет: История,
автор: sashanoobproo
Предмет: Алгебра,
автор: malaya1995