Предмет: Физика,
автор: Slavaboboshko
Колесо радіусом 30 см обертається з швидкістю 5 м/с.знайти кутову швидкість та доцентрове прискорення,якщо колесо обертаеться с частотою 5 Гц
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
R = 30 см = 0,3 м
V = 5 м/с
ν = 5 Гц
Угловая скорость:
ω = 2·π·ν = 2·3,14·5 = 31,4 рад/с
Центростремительное ускорение:
a = V² / R = 5² / 0,3 ≈ 83 м/с²
R = 30 см = 0,3 м
V = 5 м/с
ν = 5 Гц
Угловая скорость:
ω = 2·π·ν = 2·3,14·5 = 31,4 рад/с
Центростремительное ускорение:
a = V² / R = 5² / 0,3 ≈ 83 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: vaskivmikola4
Предмет: Биология,
автор: adil070607
Предмет: Русский язык,
автор: incim11
Предмет: Литература,
автор: ID950