Предмет: Физика,
автор: gilaffoke5472Катюша
На скільки градусів треба ізобарно нагріти газ, взятий при темпера турі 17 °С, щоб його об ’ єм збільшився від 50 до 60 см3?
Ответы
Автор ответа:
0
Во-первых нужно температуру перевести в кельвины T1 = 17+273.15 = 290.15K/ Для изобарного процесса V1/T1 = V2/T2, отсюда температура T2 = T1*V2/V1 = 348.18K = 75 C
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: artik4172
Предмет: Английский язык,
автор: merjvace555
Предмет: История,
автор: istoryavsego270208
Предмет: Литература,
автор: Katyufffkagorb
Предмет: Литература,
автор: Vadimmmmm