Предмет: Физика, автор: bakala839

Потяг за 1 годину пройшов 60 км. Потім він рухався ще 30 хвилин зі швидкістю 90 км/год. З якою середньою швидкістю рухався потяг?

Ответы

Автор ответа: ikslom
0

)S = S1 + S2 = 60 + 45 = 105 км


 2)t = t1 + t2 = 1 + 0,5 = 1,5 ч

3)Vcp = S / t = 105 / 1,5 = 70 км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: djxhchcnvv
Предмет: Алгебра, автор: Solo322aff