Предмет: Українська мова, автор: Nokia2610yo

Напишіть будь ласка твір роздум дискусійного характеру на тему чи варто бути джентильменом

Ответы

Автор ответа: semeniuk96
1

Понеділок, кажуть, день важкий, але саме цей день став для нас пам'ятним. Наша класна керівниця Інна Юріївна оголосила понеділок... Днем джентльмена. Вона пояснила, що джентльмен — це людина вихована, ввічлива, з гарними манерами. Ці якості треба виховувати в собі щодня. А поки ми повинні уявити себе джентльменами хоча б на один день. 



І ми "почали входити в образ" джентльмена... На перервах хлопчики намагалися, виходячи з класу, пропускати дівчаток уперед, у коридорі звільняли дорогу старшим. На уроках сиділи незвично тихо: не шепотілися, не підказували, не передавали записок, не викрикували — тобто поводилися ідеально. В усьому були підкреслено ввічливі. Звістка про те, що в нашому класі День джентльмена, миттєво облетіла школу. Спочатку всі просто здивувалися. Ми дуже хвилювалися, почували себе незвично в ролі джентльменів. Адже доводилося стежити і за своєю мовою. Треба було виглядати охайно. У їдальні ми не лізли, як звичайно, без черги за булочкою. Потім з нас почали жартувати: "Нічого, джентльмени, завтра ви станете такими, як і були: адже ви джентльмени на один день!" 



На виховній годині вчителька підвела підсумок Дня джентльмена. Вона ще раз зазначила, що джентльменами за один день не стають і все в наших руках: від того, як ми будемо виховувати в собі ці гарні якості, залежить і ставлення до нас навколишніх... 



Ми йшли до виходу зі школи з Вальком Жуковим, обговорювали сьогоднішній день. У дверях зіштовхнулися з жінкою похилого віку. Вона відступила, пропускаючи нас уперед. Ми, ніби нічого не сталося, спокійно пройшли мимо, розмовляючи про своє. І раптом Валька зупинився: "Але ж насправді так, ми виявилися джентльменами навіть не на день, а всього на декілька годин!" 



Ми сіли в тролейбус. От де багато можливостей показати себе джентльменами! На наш жаль, у тролейбусі було багато вільних місць, тому виявити своє джентльменство — поступитися місцем старшим — нам не вдалося. Ми вийшли з тролейбуса. За нами виходила навантажена сумками жінка. Не змовляючись, ми простягнули їй руки. Вона посміхнулася і сказала: "От це справжні джентльмени!" 

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: narmisha08
Предмет: Русский язык, автор: Dead078453
СРОЧНО!!! ТЕСТ!! ПРОШУ!!! в каком предложении нет однородных членов?
1) я прошел наш пустынный переулок и вышел на большую улицу.
2) окно и пол были покрашены
3) дождь кончился, выглянуло солнце
4) снег не только засыпал землю, но и укрыл кусты и деревья
в каком предложении знаки препинания проставлены не верно?
1) поэтом можешь ты не быть, но гражданином быть обязан.
2)снег шёл вчера и сегодня
3) она сидела на полу и листала книжку с картинками
4) день был и морозный и солнечный.
в каком предложении нужно поставить только одну запятую?
1) живым воплощением героического народного характера являются и Тарас Бульба и его сын Остап и Касьян Бовдюк и многие другие .
2) он работал с раннего утра и до обеда затем с вечера до глубокой ночи
3) на скамейку присел незнакомец в ватнике и кедах
4) отец убедил его не ехать и остаться дома.
в каком предложении есть пунктуационная ошибка?
1) на столе было много всего: и рыба, и мясо, и пироги, и разные закуски .
2) ни дома,ни во дворе никого не было
3) всюду: на улицах и в переулках звучала музыка
4) дочь убрала дом: вымыла полы,окна,вытерла пыль и расставила всё по местам