Предмет: Физика,
автор: CFVGBHN
Обчисліть кінетичну енергію кулі масою 9г. яка летить зі швидкістю 700м/с
Ответы
Автор ответа:
0
m = 9 г = 0,009 кг; = 700 м/с.
Дж.
Ответ: Е = 2250 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: mufftadin
Предмет: Другие предметы,
автор: rzayeval82
Предмет: Информатика,
автор: 77546
Предмет: Математика,
автор: katia2002kot
Предмет: Физика,
автор: dascha5645