Предмет: Физика,
автор: lizaxomenko
першу половину шляху автомобіль рухався зі швидкістю 60 км/год,а другу половину - зі швидкістю 100км/год.Знайдіть середню швидкість руху автомобіля
Ответы
Автор ответа:
0
дано V1=60 км/ч V2=100 км/ч S1=S2=S/2 Vср- ?
Vcр= S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/ч
Vcр= S/t=S/(t1+t2)=S/(0,5*S/V1+0,5*S/V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*60*100/160=75 км/ч
Автор ответа:
0
Подскажите откуда взялось 2??
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: tilebaldyuulualiser
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: bogdankopilets
Предмет: География,
автор: churaev001