Предмет: Физика,
автор: sstrieff
з якою швидкістю вдаряється електрон об анод електронної трубки, якщо між її електродами напруга 220 В ?
______________________________________________________________
с какой скоростью ударяется электрон об анод электронной трубки, если между ее электродами напряжение 220 В?
Ответы
Автор ответа:
0
Розвязування. qU=mv^2/2; v^2= 2qU/m; v=√2qU/m;
v=√2*1,6*10^-19*220/(9,1*10^-31) =8,8*10^6 м/с.
v=√2*1,6*10^-19*220/(9,1*10^-31) =8,8*10^6 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: Oleggeniy
Предмет: Биология,
автор: pvlgvardia
Предмет: Биология,
автор: begmatova00