Предмет: Физика, автор: mariana03022000

За 5 год 30 хв велосипедист пройшов шлях 99 км. З якою середньою швидкістю він рухався?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
1) 5 час 30 мин = 5,5 часа
2) 99 : 5,5 = 18 ( км/час ) средняя скорость
Автор ответа: tanya2705
0
Дано:                        | vc=s/t
s=99км=99000м.       |vc=99000/19800=5м/с.
t=5год 30хв. =19800с|Відповідь: vc (середня швидкість) автомобіля- 5 м/с
--------------------------------|
vc-?                          |




Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: zouroboros